Rajzpályázati felhívás

A HAL OTTHONA

rajzpályázati felhívás

Kedves Gyerekek!

Biztosan ismeritek a közmondást: „Él, mint hal a vízben”. Azokra az emberekre mondjuk ezt, akik nagyon jól élnek. De vajon milyen vízben érzik jól magukat a halak? Álmodjatok, rajzoljatok olyan tavat, amilyenben szerintetek szívesen lubickolnak!

Izgalommal várja rajzaitokat a Horgász Egyesületek Fejér Megyei Szövetsége. Az elkészült pályaműveket az iskolai osztályfőnökötöknek adjátok le október 16-ig. Kérjük a rajzaitok hátoldalára tüntessétek fel neveteket, iskolátokat és elérhetőségeteket (lehetőleg telefonszámot a rövid határidő miatt)

Megéri alkotni, hiszen október 19-én, szombaton, a Palotavárosi tavaknál, az Első Fehérvári Halünnepen díjazzák a legkifejezőbb munkákat.

Több korosztályban hirdetünk győztest. Az első helyezettek ingyenesen részt vehetnek a Horgász Egyesületek Fejér Megyei Szövetsége által szervezett 2014. évi nyári gyermek horgásztáborában. A második és harmadik helyezettek pedig tárgyjutalomban részesülnek.

Az elkészült pályaművekből rövid kiállítás lesz megtekinthető az Alba Plaza-ban.